شهرداری خوانسار
امروز : سه شنبه, 11 مهر 1402
شهرداری
اخبار مرتبط
پیام تبریک مدیریت شهری و رئیس شورای اسلامی شهر خوانسار به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

پیام تبریک مدیریت شهری و رئیس شورای اسلامی شهر خوانسار به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
با  اهداء سلام و احترام

دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرمان الهی و تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) انجام پذیرفت. این فرمان الهی همچون دیگر فرامین مدبرانه معمار کبیر انقلاب اسلامی، منادی پیام خرسندی و امیدواری در اذهان امت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی بود. این روز یادآور گام‌های راسخ و استوار مردانیست که همواره در تاریخ ایران اسلامی حماسه آفریدند و مجاهدت های آنان در سال های پر مخاطره و پر افتخار حماسه و ایثار و مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمنان ایران اسلامی بر کسی پوشیده نیست.
سپاه پاسداران که در ماموریت های خطیر خود در حراست از کیان نظام، حفظ تمامیت ارضی میهن اسلامی، صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های بلند انقلاب و حضور در دوران دفاع مقدس با جانفشانی و از خودگذشتگی کاملا موفق عمل کرد، اندک اندک به نهادی گسترده و فراگیر برای پاسخگویی به نیازهای مهم کشور در حوزه های مختلف جهادی و سازندگی بدل شد بنحوی که امروز نمی توان نقش اثرگذار و نافذ این نهاد انقلابی خاصه ظرفیت والای بسیج را در بخش های گوناگون نادیده گرفت.
اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و سردار رشید سپاه اسلام قاسم سلیمانی سربلندی و توام با توفیقات روز افزون تمامی فرماندهان و همه سبزپوشان پر افتخار و حماسه ساز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) را از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم.

مهدی احمدی شهردار خوانسار
عبدالخالق شریعتی رئیس شورای اسلامی شهر خوانسار

گالری تصاویر خبر
خوانسار شناسی
اطلاعات شهری