شهرداری خوانسار
امروز : سه شنبه, 11 مهر 1402
شهرداری
اخبار مرتبط
پیام تبریک شهردار خوانسار به مناسبت روز ملی شوراها

پیام تبریک شهردار خوانسار به مناسبت روز ملی شوراها

مهدی احمدی با صدور پیامی ضمن تبریک روز ملی شوراها، از خدمات ارزنده اعضای شورای اسلامی شهر خوانسار قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

« و امرهم شوری بينهم »
 
حمد و سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ايران و در راستای احترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران نهادی به نام شورای اسلامی در اين کشور شکل گرفت.


نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی است مناسب تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهرها و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت طلب توفیق و بهروزی نماییم.

بی شک شوراها بی واسطه ترين حلقه ارتباطی مردم، با حاكميت و نماد تجلی خرد جمعی هستند. المانی ازاحترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران. نهادی که مشورت  را يکی از ارکان مهم سلامت تصميم گيری  می داند و به بركت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت  خود و فضایی كه در آن زندگی می كنند، دوچندان گردید تا از قبل آن جامعه به سوی کمال سوق داده شود و هر روز بیش از گذشته شاهد بالندگی همه جانبه شهر باشیم.


اینجانب این روز را به اعضای  #شورای_اسلامی‌_شهر_خوانسار  که با همدلی، وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری و قانون مداری در حل مشکلات شهر و شهروندان تلاش می کنند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

گالری تصاویر خبر
خوانسار شناسی
اطلاعات شهری