شهرداری خوانسار
امروز : شنبه, 5 آذر 1401
شهرداری
اخبار مرتبط
مسئول روابط عمومی شهرداری از توزیع بیش از ۱۰۰۰ عدد بروشور و نقشه در بین مسفران و گردشگران در ایام نوروز خبر داد

مسئول روابط عمومی شهرداری از توزیع بیش از ۱۰۰۰ عدد بروشور و نقشه در بین مسفران و گردشگران در ایام نوروز خبر داد

بهمن عبدالرحیمی مسئول روابط عمومی شهرداری از توزیع بیش از ۱۰۰۰ عدد بروشور و نقشه در بین مسفران و گردشگران در ایام نوروز خبر داد و افزود : با توجه به حضور چشمگیر مسافران و گردشگران شهرداری خوانسار در ایستگاه راهنمای مسافر واقع در پارک عسل و ستاد اسکان نوروزی مستقر در شهرداری ضمن توزیع راهنمای گردشگری به مسافران نسبت به ارائه خدمات و همچنین اسکان مسافران اقدام نمود .
عبدالرحیمی در ادامه افزود : با توجه به اينكه اكثر ادارات خدمات رسان در ايام نوروز مشغول انجام امور محوله به مردم بودند در حوزه كار اطلاع رساني نيز همسو با فعاليت هاي انجام شده فعالیت این عزیزان به خصوص همکاران شهرداری پوشش و اطلاع رسانی شد .
از دیگر فعالیت های واحد روابط عمومی در این ایام می توان به نصب بنرهای معرفی شهر خوانسار در ابعاد گوناگون ، استقبال از مسافران در مساجد پارک عسل و پارک سرچشمه ، نصب بنرهای شعار سال ، تولید محتوای فرهنگی و آموزشی در فضای مجازی در راستای کاهش تصادفات ، نصب پرچم های اهتزازی ایران همزمان با روز جمهوری اسلامی بیان نمود.
بهمن عبدالرحیمی در پایان با اشاره حضور مداوم و ۲۴ ساعته همکاران شهرداری در کشیک های ستاد اسکان ، کشیک های خدماتی و فضای سبز و پوشش اخبار و اطلاعیه های شهرداری در فضای مجازی افزود : خوانسار به عنوان یکی از پاک ترین شهرهای کشور و مردمانی مهمان نواز زبان زد خاص و عام می باشد .

گالری تصاویر خبر
خوانسار شناسی
اطلاعات شهری