شهرداری خوانسار
امروز : سه شنبه, 11 مهر 1402
شهرداری
اخبار مرتبط
همزمان با هفته فرهنگی شهرداری خوانسار

نمایشگاه عکس علما و مشاهیر خوانسار در روز شنبه ۱۷ اردیبهشت در پارک ملی سرچشمه افتتاح گردید.

همزمان با هفته فرهنگی شهرداری خوانسار

بهمن عبدالرحیمی دبیر نمایشگاه عکس علما و مشاهیر خوانسار :
به مناسبت هفته فرهنگی شهرداری خوانسار نمایشگاه عکس علما و مشاهیر خوانسار با هدف شناخت و معرفی علما به خصوص به قشر نوجوان و جوان و همچنین مسافرین و گردشگران در روز شنبه ۱۷ اردیبهشت در پارک ملی سرچشمه افتتاح گردید.
عبدالرحیمی افزود : این نمایشگاه ساعت ۱۰ صبح شنبه با حضور علما و روحانیون ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، روسای ادارات و دوایر دولتی و اصناف و بازاریان در پارک ملی سرچشمه افتتاح گردید.

بهمن عبدالرحیمی در ادامه بیان داشت : در شهر ما خوانسار هرگاه سخن از فرهنگ می شود قطعا باید گفت پیوند این دوحلقه (فرهنگ و علما) با یکدیگر را اگر  به دقت بنگریم  به درستی شاهد و ناظر بر نگین منور و درخشان خوانسار خواهیم بود که همیشه و در هرکجا و در هر محفلی موجب درخشش و سربلندی نام و افتخارات خوانسار خواهد بود.
وی در ادامه افزود : مقام معظم رهبری فرمودند : خوانسار خاستگاه عالمان بزرگ و نام آور است.
هر بیننده و شنونده که حتی برای اولین نام خوانسار ، را بر زبان آرد و در گوش خود نجوایش کند ،بی شک و قطعا اولین بازتاب و عکس العملی که در ذهنش جاری خواهد شد  نشان و نماگری از یکی از چهره های معروف و مشهور مذهبی ، علمی ، ادبی و اجتماعی این  شهر می باشد.

وی در پایان افزود : افتخار خوانسار و هر خوانساری آن است که به مفاخر و مشاهیرش میبالد و آنان را نگین شهر و سند تاریخ و تمدن کهن خود میداند چرا که آن مفاخر و مشاهیر آنقدر بزرگند که حتی در کمال تواضع و شرافت نیز هرگاه سخن از معرفیشان به میان می آید با تمام شجاعت مکمل و زینت شهره و شهرت و اسم خود را همان پسوند خوانساری میداند و خوانسار را کمند درخشانی برای نام خود میدانند.

گالری تصاویر خبر
خوانسار شناسی
اطلاعات شهری