شهرداری خوانسار
امروز : جمعه, 17 آذر 1402
شهرداری
افزایش رضایتمندی شهروندان در دستورکار شهرداری

شهردار خوانسار افزایش رضایتمندی شهروندان در دستورکار شهرداری است که باید از تمام ظرفیت‌های موجود در شهرداری به نحو مطلوب بهره گرفته شود.

افزایش رضایتمندی شهروندان در دستورکار شهرداری

شهردار خوانسار افزایش رضایتمندی شهروندان در دستورکار شهرداری است که باید از تمام ظرفیت‌های موجود در  شهرداری به نحو مطلوب بهره گرفته شود.

مهدی احمدی شهردار خوانسار در گفتگو با واحد روابط عمومی ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند باریتعالی برای بارش شدید برف در روز گذشته ،  بازگشایی ورودی مدارس و کوچه‌های با عرض کم را از اهم عملیات برف روبی امروز خواند و گفت:علاوه بر جمع آوری برف های دپو شده در مسیرهای اصلی ،  پاکسازی و یخ زدایی معابر به وسیله مخلوط شن و نمک در حال انجام است.
 شهردار خوانسار با اشاره به فرهنگ سازی جهت مشارکت مردم در زمان برف روبی تأکید کرد افزایش رضایتمندی شهروندان در دستورکار شهرداری است که باید از تمام ظرفیت‌های موجود در  شهرداری به نحو مطلوب بهره گرفته شود.

مهدی احمدی با تاکید بر این موضوع که ترویج فرهنگ شهروندی در اجرای اقدامات به صورت موثر ضرورت دارد، اضافه کرد: فرهنگ برف روبی در محلات از دیگر اقداماتی است که طی سالهای اخیر به فراموشی سپرده شده است ، همچنین استفاده بیش از اندازه مخلوط شن و نمک  تبعات اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی زیادی دارد.
  شهردار خوانسار در پایان افزود :  از همشهریان عزیز تقاضا داریم با توجه به اینکه کلیه معابر باز می باشد و فقط به دلیل سرمای زیاد احتمال لغزنده بودن را دارند ،با احتیاط رانندگی و حرکت نمایند.


گالری تصاویر خبر
خوانسار شناسی
اطلاعات شهری