شهرداری خوانسار
امروز : جمعه, 10 تير 1401
شهرداری
اخبار مرتبط
پیام تبریک مهدی احمدی شهردار خوانسار به مناسبت نوروز 1401

پیام تبریک مهدی احمدی شهردار خوانسار به مناسبت نوروز 1401

بسم الّله الرحمن الرحیم

“فَانظُرْ إِلَی‌َّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْرْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ إِن‌َّ ذَ َلِکَ لَمُحْی‌ِ الْمَوْتَی‌َ وَ هُوَ عَلَی‌َ کُل‌ِّ شَی‌ْءٍ قَدِیرٌ ؛(روم‌،50)

پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می‌گرداند. در حقیقت‌، هم اوست که قطعاً زنده کننده مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست‌.

 

بهار؛ هنگامه نو به نو شدن، رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی و یادآور بازگشت هستی به مبدأ آفرینش است ، جشن نکوداشت والاترین آیین­‌های انسانی و میعادگاه آشتی، صلح، مهربانی، مودت و محبت است.

بهار از باشکوه ترین جلوه های خدا در جهان هستی است که می توان با تماشای آن راهی به سوی خدا یافت ، در پرتو آن جمال پروردگار را به تماشا نشست و با دیدن آن رحمت و محبت خداوند را به یاد آورد و آموخت چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات سرازیر است .

سال۱۴۰۰ با تمام فراز و نشیب ها، تلخی و شیرینی ها و ناکامی و کامیابی های آن به پایان رسید و سال ۱۴۰۱ که آغاز قرن جدید و روزی نو و بهاری دیگر از راه رسید تا یادآور شود که روزگار، همیشه بر یک قرار نمی‌ماند و سپیدی و پایان هر زمستان سیاه ، بهاری سبز و زیباست.

اینجانب با تقدیر از مردم خوب ، نجیب ، فهیم ، فرهنگ دوست ، نماینده محترم مجلس ، فرماندار مردمی و کاردان ، پرسنل زحمت کش و پرتلاش شهرداری خوانسار، اعضای شورای اسلامی شهر خوانسار، پرسنل آتش نشانی، پرسنل درمانی وبهداشتی ، نیروهای نظامی و انتظامی آرزوی صحت ، سلامتی و عافیت برای همه هموطنان وهمشهریان بزرگوار، به ویژه بیماران عزیز و کادر درمانی و هم چنین آرزوی غفران الهی برای تمامی درگذشتگان، فرارسیدن سال نو، آغاز قرن جدید و نوروز ۱۴۰۱ و تقارن آن با میلاد پر نور منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) را به محضر هموطنان گرامی به ویژه مردم شریف شهر خوانسار تبریک و تهینیت عرض می نماییم.

امید است که در سایه‌سار عبودیت خدا ، سال ۱۴۰۱ را که مطلع هزاره جدید است چنان پاک و پایدار زیست کنیم که بیش از آغاز این سال نو، پایان آن را عید بدانیم و جشن بگیریم. و سال جدید ، سالی توأم با سلامت و بهروزی و سرشار از امید و شادی برای همگان باشد.

مهدی احمدی

شهردار خوانسار

گالری تصاویر خبر
خوانسار شناسی
اطلاعات شهری