شهرداری خوانسار
امروز : پنجشنبه, 18 خرداد 1402
شهرداری
اخبار مرتبط
مهدی احمدی شهردار خوانسار در گفتگو با واحد روابط عمومی به تشریح اقدامات مدیریت شهری در ستاد اسکان نورزوی پرداخت

مهدی احمدی شهردار خوانسار در گفتگو با واحد روابط عمومی به تشریح اقدامات مدیریت شهری در ستاد اسکان نورزوی پرداخت

ستاد نوروزی شهرداری خوانسار فعالیت خود را ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ آغاز و در محورهای مختلف و عرصه‌های گوناگون به مهیاسازی خوانسار ، جهت برگزاری ویژه برنامه‌های نوروزی و ماه مبارک رمضان "و میزبانی شایسته شهروندان و میهمانان نوروزی آغاز نمود که عملکرد این ستاد رضایتمندی شهروندان و میهمانان نوروزی را به همراه داشت و ثبت رکوردهای قابل توجه در تعداد اسکان و شمار گردشگر در نوروز ۱۴۰۲، گواه این مدعی است.
شهردار خوانسار در ادامه افزود : آمار اسکان اعم از رسمی و غیر رسمی در حدود ۳۱ هزار نفر و همچنین در حدود ۸۰ هزار مهمان نوروزی در شهر خوانسار حضور و طبق گزارش اداره میراث فرهنگی و گردشگری در این مدت بیش از  ۱۲۷ هزار  بازدید  از جاذبه های گردشگری خوانسار صورت گرفته است.
مهدی احمدی در ادامه افزود : جهت استقبال از مهمانان و گردشگران اقدامات متعددی صورت گرفت که می توان به زیبا سازی و نصب المان های متناسب با ایام نوروز وماه مبارک رمضان در نقاط مختلف شهر اشاره کرد.
همچنین در اسفند ماه و در آستانه نوروز جهت سهولت در تردد شهروندان و بهبود عبور و مرور شهری ۳۳۰ تن آسفالت برای لکه گیری و ترمیم ترانشه استفاده شد.

شهردار خوانسار افزود : توزیع بیش از ۲۰۰۰ عدد بروشور و نقشه در بین مسافران و گردشگران و همچنین برگزاری ۲ شب  مراسم به مناسبت ایام نوروز ۱۴۰۲  از دیگر اقدامات شهرداری در این ایام می باشد
مهدی احمدی در پایان از شهروندان تقاضا کرد با توجه به آغاز عملیات آسفالت معابر بیش از ۱۸ محله در اردیبهشت ماه سال جاری شهروندان هر چه سریعتر نسبت به حفاری های فاضلاب اقدام نمایند

گالری تصاویر خبر
خوانسار شناسی
اطلاعات شهری